Bo gdzie klienci zadowoleni, tam renoma tworzy się sama...

Historia 1: Andrzej Nowak, lat 17, Bydgoszcz

Hej !

Nawet nie wiecie jak się cieszę ! Otóż dzięki wam, zostałem przyjęty do drużyny koszykarskiej, o czym od dziecka marzyłem ! Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zakupu książki, jednak zaryzykowałem, gdyż marzenia trzeba spełniać ! Po tygodniu widziałem już znaczną różnicę, a po 6 nie mogłem uwierzyć własnym oczom, gdy się zmierzyłem, urosłem ponad 6 cm!

 

Historia 2: Damian Mordak, lat 22, Poznań

Witam,

mam 22 lata, miałem 171,5 cm przed rozpoczęciem programu WzrostMax. W pierwszym tygodniu nie widziałem, żadnych efektów, trzeci tydzień był kluczowy, ponieważ ku mojemu zdziwieniu, miałem już 175 cm wzrostu. Po zakończeniu programu 176 cm. Dziękuję.

 

 

 

Historia 3: Piotr Michalik, lat 64, Warszawa

Myślałem, że pomimo mojego sędziwego wieku, ten kurs będzie tylko ciekawostką, którą przeczytam. Jednak w ciągu 4 tygodni urosłem 3 cm, co jest dla mnie wielkim sukcesem. Do tego ból pleców, z którym się męczyłem przez lata, odszedł w zapomniane. Teraz staram się namówić moją kochaną współmałżonkę na spróbowanie tej metody.

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

Historia 4: Anna Bojka, lat 19, Szczecin

Jestem zadowolona z kursu, urosłam 5 cm, czuję się o niebo szczęśliwsza, gdyż moja sylwetka nabrała seksownego kształtu.

Pozdróweczka :)